Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
 

Здобутки факультету природничих наук та технологій у гуманітарній освіті і вихованні


Проведення геологічної практики відбувається в Приазов’ї. Виїзна геологічна практика проводиться для студентів спеціальностей 103, 184, 185 на «Бердянському полігоні». Вона є важливим елементом навчальної програми, що дозволяє найкраще зрозуміти сутність геологічних процесів, навчитися проводити польові дослідження та працювати у колективі.

У 2019 року вперше студенти ФПНТ другого курсу мали змогу відати Карпатський полігон та пройти геологічну практику, завдяки запрошенню колег-геологів геологічного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка.

У 2020 р. студенти проходили практику дистанційно на платформі Moodle. Для розробки цього курсу були використані як стандартні лекції з питаннями, так і відео та фотоматеріали попередньої практики для візуалізації досліджуваного полігону. Це дало змогу студентам побачити і навчитись фіксувати необхідну інформацію та обробляти отримані данні.


pract.jpg pract2.jpg


Постійно проводяться заняття кураторами груп зі студентами, вони сприяють виявленню в них творчих особливостей і щепленню ним етичних цінностей. Проводяться екскурсії по кафедрам, лекції, які присвячені історії створення, розвитку та сучасному стану спеціальності.© 2006-2022 Інформація про сайт