Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

РЕЗУЛЬТАТ Дніпровської політехніки – успішні випускники


Випускниці НТУ «Дніпровська політехніки» Марії Черних ще немає 30-ти. Її життя руйнує всі стереотипи щодо досягнення успіху. Адже багато хто вважає, аби реалізувати мрію потрібно багато років, важких зусиль, зв’язки в суспільстві... І мало хто повірить, що для успіху достатньо палкого бажання та рухатися щоденно вперед.

Марія розпочала з простого рішення: не перекладати відповідальність за своє життя на когось і рано почала жити окремо від батьків, які повністю її зрозуміли.

Дівчина сама вирішила. що найкращу освіту отримає в НТУ «Дніпровська політехніка. Авжеж вибір університетів був великий, але Марія йшла і за серцем. Потужний дослідний ВНЗ мав дивовижний внутрішній світ – затишні подвір’я, компактне розташування корпусів, класична музика в коридорах під час перерв...

Студентське життя на геологорозвідувальному факультеті стало насиченим подіями. Марія згадує безліч особистих відкриттів, які давали новий поштовх життю. Цікаві лекції з геології та практика у Криму з професорами Юрієм Хоменком і Петром Барановим були нешаблонними, тому якнайкраще давали знання. До того ж, за час навчання дівчина відвідала сотні топових навчальних закладів по всьому світу в рамках робочих конференцій та ознайомчих турів по вишам країн Европи, Британії, Канади, США.

З 2012 по 2015 роки Марія Черних очолювала Раду студентів. Її лідерство виражалося якраз в тому, щоб розказати чи розкрити якомога більше можливостей для реалізації студентів: від творчих до професійних. Саме Марія створювала різні спільноти, які об’єднувало чи навчання чи інтереси, чи професійна мета. І вже разом студенти досягали висот. Активність і бажання допомогти цієї цілеспрямованої дівчини важко було не помітити. Так вона перемогла на міському конкурсі Студент Року – лідер студентського самоврядування. І досі згадує, як це було неочікувано.

Як склалося життя Марії після закінчення Дніпровської політехніки? Насправді, це може стати покроковою інстукцією для тих, хто хоче досягти своїх цілей. Головний принцип, вона ніколи не відступала від задуманого,

Мріяла подорожувати – в Дніпровській політехніці це бажання здійснилося. Перша закордонна поїздка на другому курсі поклала початок далеким мандрам. З тих пір Маша побувала у 42 країнах, а у декількох – по 20 разів.

Мріяла мати свій бізнес – стала головою Ради студентів, де проявила і розвила свої лідерські якості, створила потужний нетворкінг, обирала тільки ті справи, які розвивали. В результаті, Марія розумілася на всіх потребах молоді і заснувала освітню агенцію Compass.in.ua з навчання за кордоном та відкриття студентських та туристичних віз.

Мріяла переїхати до Америки і навіть перевершила цю сміливу мрію. Вже більше року постійно живе в Майамі та Нью-Йорці. В США також зустріла свого чоловіка Деніала. Тепер Маша навчилася розподіляти свій час і на розвиток сім’ї, і на розвиток бізнесу.

Кожен день Марія починає зі спорту та хобі, до якого прийшла після заміжжя – приготування корисної їжі. Усі домашні справи комбінує з прослуховуванням корисних тренінгів або аудіокниг. Робочий графік систематизувала зі звичних 12 годин до 8 годин. В такому ритмі розвивається і бізнес, і сім’я. Адже Маша мріє про появу двох дітей.

Про НТУ «Дніпровська політехніка» Марія згадує, як основу до своєї кар’єри і чудовий час в оточенні людей, які розвивали і підтримували.

«Я 100% свого часу проводила у стінах політехніки. Додому приїздила тільки переночувати та прийняти душ. Але я дуже кайфувала від того періоду і гіпер зайнятості», – говорить Марія Черних.

Випускниця НТУ «ДП» все робить на 120%, або не береться зовсім. Але головний секрет успіху Марії в тому – вона робить те, що насправді подобається і з великим задоволенням.

ІАЦ НТУ

© 2006-2022 Інформація про сайт