Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
 

Здобутки геологорозвідувального факультету у гуманітарній освіті і вихованні

На факультеті постійно проводяться координаційні програми направлені на: зимовий гірничо-лижний відпочинок студентів в Карпатах (січень); проведення весняних і осінніх походів по Криму з відвідинами пам'ятників природи та архітектури (травень, жовтень); літні оздоровлення студентів в наметовому містечку, розташованому в ялівцевому борі на південному березі Криму (червень-липень); організацію експедицій по гірським районам Кавказу (серпень).

pract.jpg pract2.jpg

Студенти ГРФ на льодовику Великий Азау 3500 м (Центральний Кавказ, серпень 2010 року) та під час весняного походу по горному Криму (Крим, травень 2011 року)

Постійно проводяться заняття кураторами груп зі студентами, вони сприяють виявленню в них творчих особливостей і щепленню ним етичних цінностей. Проводяться екскурсії по кафедрам, лекції, які присвячені історії створення, розвитку та сучасному стану спеціальності.

На факультеті зростає матеріально-технічна база для забезпечення навчально-виховного процесу. Прикладом цьому може служити закупівля науково-дослідного устаткування, збільшення бази польового спорядження для проведення навчальних геологічних практик та експедицій.

На факультеті активно працюють органи студентського самоврядування, прикладом яких є робота студентських рад в гуртожитках №1 і №4, діяльність геолого-туристського клубу та студентської служби працевлаштування. Також постійно проводяться профілактичні роботи зі студентами про шкідливість паління, алкоголізму та вживання наркотиків.

Студенти факультету постійно приймають участь у святкуванні Тетяниного дня – Дня студентів; зустрічах з ветеранами ВВВ; добродійних акціях, направлених на матеріальну допомогу дітям підшефного дитячого будинку; концерті, присвяченому Міжнародному жіночому дню; концерті-конкурсі «Студентська весна»; заходах присвячених 1 травня та Дню Перемоги; конкурсі День першокурсника; заходах до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні.

y_a0cdb945.jpg Возложение цветов 9..05.2011 (2).jpg
© 2006-2019 Інформація про сайт